Kwiatowe tryptyki

Tryptyki to bardzo nowoczesne obrazy, które od niedawna funkcjonują w takiej formie, jako element dekoracji wnętrz.

tryptyki z kwiatami

Na obrazach trzyelementowych mogą pojawiać się różne motywy, zarówno te pojedyncze – podzielone na trzy części, jak i kompozycja złożona z trzech różnych wzorów tworzących tematyczną całość. Jednym z często wykorzystywanych tematów tryptyków są kwiaty, zarówno te tradycyjne, bliskie naszemu sercu, pochodzące z rodzimych łąk, jak i wyszukane gatunki egzotyczne o wyjątkowo pięknych kształtach i kolorystyce. Wszystkie tworzą efektowne i wyjątkowo dekoracyjne dopełnienie aranżacji wnętrz.

 

Tryptyk obrazy kwiaty

Osoby decydujące się na tryptyk obrazy kwiaty mogą znaleźć w zakładce http://art-newmedia.com/product/search.html?query=tryptyk+kwiaty&category_id=&limit=, gdzie zgromadzona kolekcja stanowi przegląd różnorodności wzorów począwszy od delikatnych stylizowanych grafik po ciężkie wizualnie motywy fioletowych orchidei, które na ścianie salonu lub w łazience stworzą dominujący element wnętrza. Ważna jest również ich kolorystyka, która powinna współgrać z wystrojem wnętrza uzupełniając je lub podkreślając w postaci barwnego akcentu. Przykładem tych ostatnich są tryptyki z czerwonymi i zielonymi kwiatami.


obrazy z kwiatami

tryptyk tulipany

Piękny obraz z turkusowymi tulipanami. Kwiatowy tryptyk, będzie świtą dekoracją ścian w jadalni.

obrazy do sypialni

tryptyk rustykalne kwiaty

Prześliczny obraz z motywem ziół i kwiatów. Tryptyk polecamy do dekorowania sypialni w stylu rustykalnym.

Tryptyki obrazy z kwiatami to również dekoracje w zróżnicowanym stylu, dzięki czemu swoją obecnością podkreślają swojski klimat wnętrza lub jego romantyczny, kobiecy charakter. Słoneczniki są nawiązaniem do wiejskich klimatów, dlatego efektownie podkreślą walory stylu rustykalnego. Niebieskie tulipany to dodatek do wnętrz skandynawskich, a piękne bukieciki z białych róż będą dopełniać klimatu Prowansji czy piękne angielskie saloniki o wyjątkowo przytulnym charakterze. Ne można też zapomnieć o fioletowych orchideach, które są bardzo nowoczesne i zdecydowanie męskie w swojej wymowie, dlatego idealnie wpasują się w surowe wnętrza o prostym wystroju.

Kwiatowe tryptyki tworzone są na podobnych zasadach, jak wszystkie inne trzyelementowe kompozycje. Znajdzie się wśród nich obraz o charakterze asymetrycznym, jak delikatne w kolorystyce błękitne tulipany na jasnym podłożu czy też piękna różowa gerbera w towarzystwie kropel wody oraz bardziej uporządkowane kompozycje, jak tryptyk z trzema irysami w różnych pastelowych kolorach czy kompozycja gerber i słoneczników zaprezentowanych w formie efektownej girlandy. Każdy z tych obrazów jest kompozycją o innej wadze, mogącą delikatnie i subtelnie uzupełniać aranżację, lub być w niej elementem dominującym, przyciągającym uwagę obserwatora.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

2 + 7 =

fototapety do loftu

obraz fioletowe kwiaty

Zachwycający tryptyk z motywem kwiatów. Obraz w odcieniach fioletu polecamy do dekoracji modnej sypialni.

obrazy z kwiatami

tryptyk magnolia

Elegancki obraz z motywem jasnoróżowej magnolii. Tryptyk będzie pięknie wygląda w zestawieniu z turkusowym kolorem.

tryptyki i dekoracje ścian z kwiatami

zobacz w sklepie