Reprodukcje wielkich mistrzów - dekoracje ścian

Obrazy wielkich mistrzów charakteryzujące się dużą popularnością i rozpoznawalnością są często przedmiotem pożądania wielu osób, które cenią piękno i lubią otaczać się sztuką.

reprodukcje obrazów

Z drugiej strony płótno van Gogha czy Degasa na ścianę w salonie wydaje się dodawać wnętrz pewnej szlachetności, a jego właścicieli stawiać na nieco wyższym poziomie społecznym, wyróżniając się subtelnością gustów i poczuciem piękna. Zaspokajanie gustów estetycznych i potrzeba obcowania ze sztuką należą do potrzeb wyższego rzędu, oznaczających, że posiadamy już pewną stabilizację i bezpieczeństwo oraz jesteśmy na tyle wykształceni i światli, że możemy pozwolić sobie na rozwój wyższych potrzeb duchowych i emocjonalnych.

Na oryginalne płótno znanego mistrza niewielu może sobie pozwolić, a zważywszy, że unikalne dzieła są zazwyczaj własnością galerii i muzeów, nie ma szans na to, aby „Słoneczniki” van Gogha czy „Krzyk” Munka zawisły w jednym z naszych salonów. Rozwiązaniem są znacznie tańsze, bardziej praktyczne i równie piękne reprodukcje malarzy, które można znaleźć na stronie http://art-newmedia.com/reprodukcje_mistrzow.html. Pozwalają one na obcowanie ze sztuką przez duże S, a jednocześnie nie kosztują wiele i nie trzeba zakładać w domu specjalnego alarmu, który będzie chronił przed niepożądanymi amatorami dzieł sztuki. Reprodukcje można zamawiać też w różnych formatach, co pozwala na dostosowanie do przeznaczonego im miejsca.


obrazy jak malowane

obraz reprodukcja Bal

Nowoczesna reprodukcja obrazu Anny Wach. Dekorację polecamy do ozdoby ścian w jadalni.

reprodukcje klimta

reprodukcja drzewo życia

Czarująca reprodukcja obrazu Klimta „Drzewo Życia”, będzie idealną dekoracją eleganckiego przedpokoju.

Wśród propozycji motywów przeznaczonych do przygotowania takiego obrazu znalazło się wiele słynnych dzieł, wśród których znaczące miejsce zajmuje wspomniany wcześniej Vincent van Gogh oraz nie mniej popularny i bardzo charakterystyczny w swojej twórczości Klimt, którego obrazy przesycone złotem są ciekawym dodatkiem do wnętrz w stylu vintage. Poza dwoma klasykami znalazły się też bardzo przyjemne w odbiorze, klimatyczne dzieła mistrzów Rafaela i Leonardo da Vinci znanych między innymi z dokładnego studium postaci, dzięki któremu obrazy są niezwykle realistyczne, bardzo poprawne i niemal doskonałe.

Jeśli jednak komuś nie pasuje tematyka religijna może sięgnąć po bardziej neutralny „Bukiet z czerwonych kwiatówvan Gogh czy powiesić w salonie lub sypialni jego kolorowe „Łodzie na plaży”. Całkowicie odmienna i bardziej dynamiczną kompozycją jest słynna „Tancerka” Degasa, która dzięki stonowanej kolorystyce z przyjemnych odcieniach beżu i bieli będzie świetnym dodatkiem do niemal każdego wystroju wnętrza. Bogata propozycja reprodukcji to okazja dla każdego przeciętnego człowieka, który pragnie wprowadzić ciekawszy element dekoracyjny do swojego wnętrza. Obrazy drukowane na płótnie canvas w znacznym stopniu przypominają prawdziwe malowane pędzlem płótna mistrzów.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

4 + 7 =

reprodukcja aniołki Rafael

obraz aniołki

Zachwycająca reprodukcja obrazu Rafaela. Kultowy wzór, będzie świetną dekoracją ścian w salonie.

reprodukcje van Gogh

reprodukcja Słoneczniki

Realistyczna reprodukcja obrazu Van Gogha „Słoneczniki”. Słynnym obrazem polecamy ozdobić ściany w salonie.

reprodukcje mistrzów

zobacz w sklepie