Plakaty motywacyjne po polsku - Dobry humor i impuls do działania to podstawa udanego dnia

Dobry humor i impuls do działania to podstawa udanego dnia. Kiedy po źle przespanej nocy, urozmaiconej męczącymi snami wstajemy rano z łóżka potrzeba naprawdę wiele samozaparcia, aby zrobić krok w kierunku łazienki, a potem przetrwać cały dzień na wysokich obrotach.

plakat motywacyjny

Jeśli do tego jeszcze pada, albo zimowy dzień jest taki krótki, że nie można nacieszyć się odrobiną światła czasami mamy ochotę po prostu wrócić do łóżka, nakryć głowę kołdrą i przespać ten nieciekawy czas. A gdyby tak spróbować się zmotywować?

Plakaty motywacyjne czy pomagają?

Przeciętny człowiek to konkretna osobowość, charakter, upodobania czy styl życia, dlatego każdy ma nieco inny sposób pobudzenia do działania. Jedną z metod jest zapisywanie sobie różnych sentencji, spisywanie kontraktów, zobowiązań, które mają za zadanie ciągłe przypominanie o powziętym postanowieniu. Podobną rolę, ale w kontekście każdego pojedynczego dnia mogą stanowić plakaty motywacyjne. Są one ciekawym połączeniem sztuki, kompozycji i dekoracji wnętrza z formą przekazu bardzo specyficznej i wymownej treści, a dzięki gustownej prostej ramie, również ekstrawaganckim elementem dekoracyjnym.


plakat motywacyjny

plakat z mottem piękno kobiety

Plakat motywacyjny z napisem świetnie zaprezentuje się salonie.

plakat motywacyjny

plakat z napisem o dziecku

Napisy sprawdzą się w każdej aranżacji – także tej klasycznej.

Charakter tych szczególnych tworów artystycznych można opisać zarówno w odniesieniu do słowa „plakat”, jak i w ujęciu zawartej w nim treści. W pierwszym ujęciu plakaty motywacyjne stanowią typowy przykład sztuki graficznej, propagowany od początku XX wieku początkowo w odniesieniu do świata teatru i kabaretu, z czasem też, jako forma reklamy i współczesny środek wyrazu artystycznego. W drugim kontekście to szczególne hasła o treści mającej na celu zachęcić, podpowiedzieć, przypomnieć o osobistym zobowiązaniu, albo pomóc pokonać bariery psychiczne, które uniemożliwiają osiąganie małych i dużych celów.

Zaprezentowane na http://art-newmedia.com/plakaty.html plakaty motywacyjne  to szeroki wybór sentencji zarówno o charakterze skłaniającym do działania, jak i nieco zabawnych, wywołujących uśmiech o poranku po ich przeczytaniu. Z tego powodu jednym z miejsc, w których można je wykorzystywać, jako element designu jest sypialnia lub pokój młodzieżowy. Tekst w stylu: „Nie ma rzeczy niemożliwych”, albo podkreślenie własnej wartości sentencją wskazującą na nieograniczone możliwości może okazać się skutecznym impulsem do podejmowania walki z kolejnym dniem.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

13 + 2 =

plakat motywacyjny

motywacyjny plakat

Motywacyjny napis dobrze mieć zawsze przed oczami.

plakat sentencja

plakat sentencja o marzeniach

Dobrze nie zgubić z oczu takiej sentencji.

obrazy, plakaty z sentencjami na ścianę

zobacz w sklepie