Obrazy z Twojego wnętrza

Portret ślubny, zdjęcie rodzinne, zabawna scena z wakacji czy pozowana fotografia malucha kilka miesięcy po urodzeniu to uwieczniona na kliszy historia rodzinnych wydarzeń, które często swoje miejsce znajdują na ścianie.

obrazy z mojego zdjęcia

Nie jesteśmy pierwsi w propagowaniu takich pomysłów, a niewielkie galerie fotografii pojawiają się na ścianach pokoi i korytarzy od lat, a jednak warto zachować ten zwyczaj zmieniając jednak nieco formę i sięgając po najnowocześniejsze techniki tworzenia dekoracji wnętrz. Jedną z nich jest wykorzystanie tradycyjnego zdjęcia, jako motywu, z którego powstaje nie typowa fotografia w ramce, lecz prawdziwy, niezwykle realistyczny obraz ścienny.

Posiadając ciekawą fotografię, która będzie interesującym tematem takiej kompozycji możesz zajrzeć na stronę http://art-newmedia.com/z_twoich_zdjec/obraz_ze_zdjecia.html i zamówić obraz ze zdjęcia, który zostanie wykonany w odpowiednim, wybranym przez ciebie formacie najlepiej pasującym do miejsca, w którym kompozycja będzie zaprezentowana. Fotografie drukowane są na dwóch rodzajach materiałów, dzięki czemu tworzą kompozycje bardziej nowoczesne, intensywniejsze w kolorystyce i trwalsze, albo bardziej klasyczne i przypominające tradycyjne obrazy z podobną fakturą i natężeniem barw. Pierwsze z nich powstają na podłożu winylowym, drugie – na specjalnym płótnie.


dekoracje ścian z moich zdjęć

obrazy z moich zdjęć

W naszym sklepie możesz zamówić obrazy ze Swoich zdjęć. Nasz grafik może stworzyć wyjątkową dekorację z nadesłanej grafiki.

obrazy z Twojego zdjęcia

dekoracje z Twojego zdjęcia

Możesz zamówić obraz ze Swojego zdjęcia z wakacji. Radosne chwile pozostaną uwiecznione na wyjątkowej dekoracji.

Obrazy z własnoręcznie wykonanych fotografii są nie tylko o wiele bardziej osobiste, ale też mogą być idealnie dopasowane do wnętrza i tworzyć bardzo prywatny i zarazem niepowtarzalny klimat. Widok swojego ukochanego dziecka czy współpartnera z pogodnym uśmiechem każdego ranka po wstaniu z łóżka może być doskonałym zastrzykiem pozytywnych emocji. Na obrazach ze zdjęć mogą też pojawiać się ulubione miejsca, krajobrazy, które często widzimy w odwiedzanej każdego roku miejscowości wypoczynkowej, a które są wyjątkowo piękne i doskonale pasują do naszego domu.

Wśród wybieranych motywów może znaleźć się wszystko, co zdaniem właściciela domu wymaga utrwalenia na obrazie i jest nasycone określonym ładunkiem emocjonalnym. Tematem obrazu mogą być neutralne pejzaże, widoki miejskie, zdjęcie z ukochanej działki rekreacyjnej czy własnego ogrodu. Częstym i popularnym tematem są osoby, członkowie rodziny, dzieci, przyjaciele, którzy utrwaleni na obrazach mają swoje własne nowoczesne portrety zajmujące zaszczytne miejsce na ścianie salonu, sypialni czy też w niewielkiej galerii na ścianie holu. To wyjątkowy, bardzo osobisty i przede wszystkim niestandardowy sposób na wystrój własnego domu.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

12 + 3 =

obrazy ze zdjęć

dekoracja z mojego zdjęcia

Zafunduj sobie oryginalną i piękną dekorację z Twojego własnego zdjęcia. Obraz dopasujemy pod wymiar Twojej ściany

obrazy z mojego wnętrza

obrazy z Twoich wnętrz

Zamów u nas obraz z Własnego zdjęcia, utrwal wspomnienia na wyjątkowej dekoracji.

obrazy z Twojego zdjęcia, grafiki

zobacz w sklepie