Fototapety do sypialni - nowoczesne wzory

Tapeta to popularny, stosowany od dziesięcioleci sposób na udekorowanie wnętrza. Zastępując tradycyjną farbę nie tylko poprawia ogólny wygląd ścian, nadając im efektowną fakturę, ale też dzięki starannie dopasowanym wzorom może tworzyć określony styl wnętrza.

fototapety do sypialni

Nowoczesne tapety są jeszcze bardziej komfortowe, bowiem pozwalają na zmywanie ścian w przypadku zabrudzenia, a samoprzylepne arkusze o wiele łatwiej przymocować do powierzchni niż tradycyjne klejone dekoracje z papieru. Oczywiście tradycjonaliści mają też do dyspozycji te ostatnie, jednak nowa era materiałów, to znacznie szersze zastosowanie i większa wygoda użytkowania.

 

Nowoczesna tapeta do sypialni

Miejscem, które również zasługuje na taką dekorację, jest sypialnia. Dzięki efektownym motywom pomieszczenie można ukształtować w dowolny, wymarzony sposób kreując przytulny kącik wypoczynkowy, albo przestronne jasne wnętrze. Nowoczesna tapeta do sypialni, jakich wiele znajdzie się na stronie http://art-newmedia.com/fototapety_scienne_3d.html pozwala na dziesiątki, setki, tysiące sypialnianych aranżacji o bardzo różnym klimacie. Każdy z obrazów, kompozycji graficznych, napisów czy grafik to starannie zaprojektowana kompozycja, która wykorzystana we wnętrzu wprowadzi designerski element wystroju, a jednocześnie diametralnie zmieni przestrzeń.


fototapety 3d

tapeta kulkowy tunel

Piękna fototapeta z abstrakcyjnym motywem kulkowego tunelu. Wzór z perspektywą optycznie powiększy niewielką sypialnie.

fototapety do sypialni

foto-tapeta alejka w parku

Fantazyjna fototapeta z drzewami w parku, którą polecamy do upiększenia małej sypialni. Tapeta pasuje do wnętrza w kolorze brązowym i zielonym.

Dużym atutem kolekcji jest jej zróżnicowanie tematyczne. Każda nowoczesna tapeta do sypialni pozwala na stworzenie innej w klimacie i stylizacji. Dla zwolenników nastrojowych pomieszczeń z przytłumionym oświetleniem znajdą się tajemnicze tunele, zabytkowe przejścia, podcienie, które nie tylko mają charakter refleksyjny, ale też powiększą optycznie wnętrze w tym pozytywnym sensie. Przytulne rustykalne wnętrze idealnie ozdobi tapeta z pnącym bluszczem, który wspina się po ścianie domu tuż nad wezgłowiem łóżka. Nowoczesne wnętrza, w których liczy się nietypowość i kreatywność to świetne miejsce dla tapety z kolorową mapą świata.

Nowoczesne tapety do sypialni to świetny sposób na takie wykończenie wnętrza, które z jednej strony będzie bardzo praktyczne, z drugiej zmieni oblicze tego miejsca, a przy okazji też pozwoli na wykonanie pracy w jak najkrótszym czasie i bez zbędnego bałaganu. Zaletą takich dekoracji jest możliwość ich wykonania w każdej chwili, nawet na kilka dni przed świętami czy ważnym rodzinnym wydarzeniem. Pomieszczenie nie wymaga specjalnego przygotowywania. Wystarczy jedynie odsunąć meble, a samoprzylepna tapeta z niewielkim dodatkiem czystej wody szybko i dokładnie znajdzie się na swoim miejscu.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

9 + 7 =

fototapeta mapa

fototapeta ze starą mapą skarbów

Cudowną fototapetę ze starą mapą, polecamy do dekoracji ścian i szaf w sypiali.

fototapety prowansalskie

fototapeta z lawendą

Przepiękna fototapeta z motywem lawendy na deskach, będzie idealnym dodatkiem do sypani urządzonej w stylu prowansalskim.

tapety do dekoracji sypialni

zobacz w sklepie