Naklejki wieszaki - świetne rozwiązania do małego mieszkania

Małe mieszkania stanowią spory problem z wyposażeniem i aranżacją wystroju, który nie tylko będzie zdobił tworząc przyjemną atmosferę, ale też nie będzie w nim przeszkadzał.

wieszak samoprzylepny na ścianę

O ile w nowoczesnych domach jednorodzinnych czy apartamentach nie brakuje miejsca na dekoracyjne wazony z długimi do sufitu pędami, ozdobne stoliczki na telefon czy gazetę i inne tego typu dodatki, o tyle małe mieszkanko w blokowisku nie pozwala na zbyt wiele, a każdy centymetr powierzchni bywa w nim bezcenny.

Szczególnym problemem w takich mieszkaniach bywa przedpokój, zazwyczaj wąski i długi, wygospodarowany kosztem pokojów czy łazienki, niezbyt ustawny. Wieszak w przedpokoju jest elementem obowiązkowym, a przytwierdzanie do ściany skomplikowanych konstrukcji z desek czy metalowych to zmagania z niezbyt starannie wykończonymi ścianami i materiałami, które nie są w stanie utrzymać dużego ciężaru. Na wieszak stojący też sporadycznie znajduje się miejsce, dlatego w sukurs przychodzą dekoracyjne naklejki – wieszaki samoprzylepne.


wieszak samoprzylepny na ścianę

wieszak z ornamentowanym drzewkiem

Doskonała ozdoba nawet to reprezentacyjnego salonu.

wieszak samoprzylepny na ścianę

Klasyczny wieszak

Wieszak samoprzylepny w wersji klasycznej prezentuje się bardzo dostojnie.

Niepodważalną zaletą naklejek wieszaków jest to, że nie zajmują w ogóle miejsca. Kontur przypominający cień klasycznego stojaka nakleja się bezpośrednio na pomalowanej powierzchni ściany, dzięki czemu jest on całkowicie z nią zintegrowany. Już sama naklejka – wieszak stanowi ciekawą dekorację, ale można ją też wykorzystać, jako podstawę do stworzenia prawdziwego kącika na płaszcze. Funkcjonalność zapewni kilka haczyków wmontowanych w ścianę w taki sposób, aby odzież po zawieszeniu sprawiała wrażenie powieszonej na drewnianym stelażu.

Propozycje naklejek wieszaków, zaprezentowanych na http://art-newmedia.com/ozdoby.html to inspiracja do stworzenia własnej dekoracji przedpokoju. Osoby, które mają nieco więcej pomysłowości i lubią niekonwencjonalne rozwiązania taką naklejkę wieszak mogą również umieścić na ścianie salonu, tworząc w ten sposób ciekawe urozmaicenie, a wybierając odpowiedni motyw wprowadzą też element retro do wnętrza, świetnie uzupełniający na przykład secesyjny kominek, drewnianą podłogę, koronkowe firany czy meble z tapicerką w kwiaty. Naklejki można zamówić w kilku kolorach dopasowując je do wybranego odcienia ściany.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

1 + 10 =

wieszak samoprzylepny na ścianę

Naklejka z jelonkiem

Klasyczny jeleń i wieszaczki umieszczone na rogach.

wieszak samoprzylepny na ścianę

naklejka ścienna wieszak dmuchawiec

Nasionka dmuchawca to świetny pomysł na nietypowy wieszak

Wieszaki samoprzylepne, zegary, ozdoby ścian

zobacz w sklepie