Naklejki ścienne

Dekoracje ścienne zaliczają się do tej kategorii ozdób, które nie są niezbędne we wnętrzu, ale ich obecność sprawia, że wystrój staje się kompletny.

naklejki na ściany

Umieszczane w odpowiednich miejscach, dobierane pod względem rozmiarów, tematyki i koloru integrują się z całością stanowiąc swoistą muszkę u koszuli, której istnienie dopełnia wrażenia elegancji stroju. Na liście takich ściennych dekoracji znajdują się też naklejki na ścianę – proste w aplikacji, zróżnicowane w formie i wyjątkowo efektownie prezentujące się niemal w każdym wnętrzu. Dobierane według indywidualnych gustów, dopasowane do kreacji wnętrza, decydują o jego indywidualnym stylu.

Dekorowanie ścian to najprostszy sposób na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnych cech, jakich nie ma żaden lokal sąsiada czy bliskich przyjaciół. Ozdoby – również te na ścianach – są rodzajem informacji o mieszkańcach domu, którzy upodobaniami, zainteresowaniami czy cechami charakteru tworzą swoje własne miejsce do życia. Naklejki na ścianę z zakładki http://art-newmedia.com/naklejki_i_dekoracje_na_sciany.html pokazują, jak wiele może istnieć różnych spojrzeń na to, co decyduje o stylu. W kolekcji znalazły się zarówno piękne i subtelne kompozycje roślinne, ptaki, postacie ludzkie w ciekawych stylizacjach nowoczesnych lub retro i wiele innych pomysłów.


naklejki cytaty

naklejki z napisami

Oryginalna naklejka z piękną sentencją, będzie świetnym dodatkiem do nowoczesnego salonu.

naklejka na ścianę zebra

ornament zebra

Fantastyczna dekoracja ścienna z motywem modnej zebry. Dekorację możesz zamówić w kolorze pasującym do Twojego wnętrza.

Naklejki na ścianę to jednak nie tylko ornamenty i piękne wzory, ale również napisy. Nie byle jakie, przypadkowe lecz hasła, lecz starannie ułożone slogany, a nawet wierszyki, mające przekazywać obserwatorowi określoną informację o miejscu, w którym zostały umieszczone. Często są to nawiązania do domu rodzinnego, miłości i lojalności wobec siebie, aprobaty dla zwierząt czy preferowania konkretnego stylu życia. Ozdobne naklejki to nie tylko fantastyczne urozmaicenie wystroju, niedrogie i proste w aplikacji, ale również dziesiątki motywów, dzięki którym proste i surowe wnętrze zmieni się w przytulne wnętrze. Z powodzeniem zastąpią zbierające kurz obrazy i dziesiątki problematycznych bibelotów.

Poza niewątpliwą dekoracyjnością dużą zaletą naklejek ściennych jest też prostota ich umieszczania na ścianie. Są to dekoracje uniwersalne, pasujące do każdego pomieszczenia, a dzięki doborowi kolory wydruku, jego wielkości i tematyki – także do każdego stylu. O uniwersalności decyduje jednolita barwa, która może być wkomponowana zarówno w stylizację kolorową, jak i czarno-białą. Barwy samych naklejek wcale nie muszą być realistyczne, bowiem na ścianie równie pięknie będzie wyglądać czerwony dmuchawiec jak i różowe drzewo pod warunkiem, że dopasuje się do innych elementów wystroju.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

15 + 9 =

naklejki z napisami

naklejka w naszym domu

Zachwycająca naklejka z piękną sentencją „w naszym domu”, będzie idealną ozdobą w rodzinnym salonie.

naklejki na ściany

naklejka na ścianę sentencja o dziecku

Uroczy ornament z sentencją o dziecku, będzie śliczną dekoracją do sypialni.

naklejki samoprzylepne na ściany

zobacz w sklepie