Naklejki na okno - folie na szyby szybko i tanio odmienią wnętrze

Marzenia o własnym domu, najlepiej nad morzem, z widokiem wprost na plażę, z dużymi oknami, które zapewniają mnóstwo światła w salonie w letni słoneczny dzień to już dziś pomysły całkiem realne i możliwe do zrealizowania. Niestety w praktyce okazuje się zazwyczaj, że te wielkie okna, tak pożądane nie zapewniają żadnej intymności mieszkańcom.

W naszych realiach trudno o miejsce na odludziu, w którym nikt nie będzie zaglądał do środka, dlatego warto sięgnąć po inne rozwiązanie, jakim są naklejki na szyby.

Niepodważalną zaletą tego rodzaju dekoracji jest połączenie podwójnej funkcji praktycznej z rolą dekoracyjną, dzięki której pomieszczenie zyskuje jeszcze na uroku. Te fantazyjne naklejki na okna wykonywane są z mrożonej folii, w której wycina się wzór. Jest on standardowym motywem roślinnych, wizerunkiem miasta, szeregu postaci czy figur geometrycznych w określonej kompozycji, z tym, że ograniczony stopień krycia powierzchni zapewnia jej przejrzystość.


naklejka na szkło z zawijasem

Szybko i łatwo udekorujesz szybę w łazience lub okno w salonie.

naklejka z bambusem także na szklany stół

Naklejkami możesz ozdobić szklane blaty stołów i ław.

Dla mieszkańców domu salon nadal pozostaje jasnym, słonecznym miejscem, z gigantycznymi oknami, przez które można podziwiać panoramę. Dla osób na zewnątrz dekoracja stanowi rodzaj firany ograniczającej możliwość podglądania domowników często w intymnych sytuacjach. Wiele przykładów ciekawych aranżacji można znaleźć na http://art-newmedia.com/dekoracje_i_druki_na_szkle/naklejki_-_mrozone_szklo_1.html,  gdzie zgromadzono kolekcję wielu różnych typów wzorów oraz możliwości ich wykorzystania w konkretnej aranżacji wnętrza.

Naklejki na okno to jednak nie tylko dekoracja do domu mieszkalnego. Doskonale sprawdzą się również w zakładach usługowych, w których klientki korzystają z zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, pielęgnacyjnych. Będą też idealnym rozwiązaniem w gabinetach stomatologicznych, kameralnych restauracyjkach i kawiarniach oraz w wielu innych miejscach, w których pożądane bywa odizolowanie od zewnętrznego świata.

Naklejki na okna można również wykorzystywać we wnętrzach. Wszędzie tam, gdzie w dekoracji pojawiają się szklane przepierzenia, boksy biurowe, stanowiska kasowe, pokoiki socjalne, jak również w domach na szklanych osłonach prysznicowych czy ściankach działowych piękna sylwetka przygiętego wiatrem drzewa albo wysoka łąka zarówno zasłonią szybę, jak i zabezpieczą ją przed systematycznym brudzeniem palcami oraz oczywiście przed stłuczeniem.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

8 + 3 =

fototapety do loftu

foto naklejka z tramwajem

Dekoracyjne naklejki możesz naklejać na szklane przepierzenia.

naklejka banksy

Folia na szybę w kropki

Naklejki nadają się do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz.

naklejki na szkło i szyby, folie okienne

zobacz w sklepie