Drzewa naklejki na ścianę

Drzewa bardzo często pojawiają się na fototapetach, okleinach czy obrazach, a tendencja ta nie jest nowa, bowiem trwa już od początków malarstwa, a nawet od starożytności, kiedy ten motyw towarzyszył scenom malowanym na naczyniach czy tkaninach.

Drzewa naklejki na ścianę - dekoracje z drzewami

Drzewo od początków ludzkiego istnienia miało przypisaną magiczną moc, było przedmiotem kultu religijnego, elementem symboliki w wielu dziedzinach, a także obiektem artystycznych kreacji malarzy czy rzeźbiarzy. Obecnie naklejki i dekoracje z drzewami uważane są za jedne z najbardziej uniwersalnych, doskonałych do wykorzystania w niemal każdym stylu wnętrza.

Drzewa naklejki na ścianę

W ujęciu dekoratorskim drzewa są nieco uboższym krewnym kompozycji kwiatowych, których przewagą bywa możliwość zastosowania tysięcy odcieni kolorystycznych oraz tworzenie bardzo barwnych i pięknych kompozycji. Drzewa same w sobie pokazane w sposób naturalny są jedynie zielone, brązowe lub czarne zależnie od pory roku, gatunku czy spojrzenia twórcy. Z drugiej strony poprzez ich niepodważalny związek z naturą, odwoływanie się do korzeni życia, długowieczności nie ma chyba drugiego takiego elementu, który tak relaksująco i tak pozytywnie wpływałby na nasze samopoczucie. To zarówno świetny sposób na stworzenie relaksującego klimatu, jak i na piękny motyw ozdobny.


naklejki drzewa

naklejka dziewczynka na huśtawce

Piękna naklejka z motywem dziewczynki na huśtawce. Dekorację z motywem drzewa polecamy do upiększenia pokoju nastolatki i modnego salonu.

fototapety drzewa

fototapeta turkusowe drzewa

Fototapeta z turkusowymi drzewami będzie pięknie wyglądać we wnętrzu, w którym pojawią się dodatki w kolorze dominującym na wzorze.

Podobnie, jak wiele innych dekoracji tak i drzewa mogą być przedstawione na tysiące sposobów. Znajdująca się na stronie http://art-newmedia.com/product/search.html?query=drzewa&category_id=&limit= kolekcja to naklejki i dekoracje z drzewami, które można zaliczyć zarówno do bardzo klasycznych, typowych, jak i do niezwykle ekstrawaganckich i nowoczesnych. Do dyspozycji są zarówno całe duże obrazy, zajmujące ścianę pokoju fototapety, dzięki którym wnętrze przekształci się w przyjemny parkowy zakątek, idealny do spędzania czasu przy piwie z przyjaciółmi, jak i naklejki ornamentowe na ściany pokoi, kuchni czy łazienek.

Dla osób, które poszukują spokoju, oderwania od codziennego stresu, ale aranżacja ich wnętrz nie sprzyja zielonej fototapecie dostępne są także komputerowe modyfikacje zdjęć z motywem drzew. Dzięki tym przekształceniom na ścianie pojawi się las w kolorze czerwieni, błękitu lub innym wybranym, urozmaicając wystrój ciekawym akcentem. Dla zwolenników bardziej realnych dekoracji pozostają jeszcze drzewa w naturalnych kolorach jesieni, która sama w sobie dysponuje szeroka paleta barw. Warto również wspomnieć, że drzewo jest doskonałym motywem do stworzenia galerii zdjęć lub podręcznego wieszaka wyposażonego w haczyki do umieszczania na nich odzieży czy torebek.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

6 + 1 =

wieszaki do przedpokoju

wieszak drzewo

Fantazyjny wieszak samoprzylepny w kształcie drzewa. Praktyczną dekoracją polecamy ozdobić ściany na przedpokoju. Naklejka jest bardzo prosta w montażu.

dekoracje ścian drzewa

naklejka z ramkami w kształcie gałęzi

Prześliczna ozdoba na ścianę w kształcie drzewa. W zestawie z naklejką otrzymasz 5 czarnych ramek na rodzinne fotografie.

naklejki, fototapety, obrazy i dekoracje z motywem drzewa

zobacz w sklepie