Samoprzylepne dekoracje do domu

Samoprzylepne dekoracje są bardzo popularne w ostatnich latach, a ich wykorzystanie w aranżacji wnętrz powszechne. Ta popularność nie jest z pewnością przypadkowa, bowiem naklejki nie tylko łatwo umieścić w wyznaczonym miejscu, ale też często równie łatwo zdjąć i wymienić na inne.

naklejki na drzwi

Chociaż dekoracje tego rodzaju nie są zbyt tanie, to raz na rok taka inwestycja bywa realna, a możliwość zmiany designu może poprawić samopoczucie i na pewno mniej kosztuje niż kompleksowy remont. Zaletą naklejek jest też ich uniwersalność, co oznacza mniej więcej tyle, że zdają egzamin w każdym wnętrzu i na niemal każdej powierzchni.

Naklejki do domu to bogaty wybór wzorów zamieszczonych na stronie http://art-newmedia.com/naklejki_i_dekoracje_na_sciany.html, które stanowią dowód nie tylko wszechstronności tematycznej, ale i możliwości ich zastosowań. To efektowne ozdoby zarówno na ściany, jak i na drzwi lodówek, szafek, kafelki ceramiczne czy na drzwi wejściowe do pomieszczeń. Kolorowe dekoracje idealnie sprawdzą się w kuchennych wnętrzach umieszczane na szklanym panelu lub wprost na ścianie. Lodówka czy zamrażarka to idealna przestrzeń do naklejenia wizerunku drzewa lub brytyjskiej budki telefonicznej.


naklejki na lodówki

naklejka na lodówkę gazeta

Prześliczna naklejka na lodówkę z motywem gazety. Okleinę w stylu retro polecamy do ozdobienia AGD w kuchni.

naklejki do kuchni

naklejka kolorowe widelce

Śliczna naklejka z motywem kolorowych sztućców, będzie idealną dekorację między blatem a szafkami w kuchni.

Dzięki naklejkom samoprzylepnym z kolorowymi motywami można w prosty i szybki sposób urozmaicić każde wnętrze, a także odświeżyć nieco podniszczony mebel czy też dostosować go do nowego wyposażenia. Jeśli znudzi nam się monotonna szarość nie ma problemu z wyborem kolorowej abstrakcji, pola czerwonych tulipanów czy też kolażu ze starych samochodów a następnie umieszczenia ich na ścianie czy ściance działowej w pokoju. W pomieszczeniach wymagających wprowadzenia kobiecego elementu wystarczy naklejka z kolorowymi kwiatami czy subtelną, ale bardzo stylową orchideą. To również komiksy i dekoracje w stylu retro do wnętrz o bardziej sprecyzowanym wystroju.

Naklejki do domu umożliwiają rozwiązanie wielu problemów z pustymi przestrzeniami czy też ze stylizacją, w której podświadomie dostrzegamy jakieś braki. Jeśli wchodząc do pokoju odczuwamy, że przydałoby się w nim coś w intensywniejszych kolorach wystarczy wybrać odpowiedni motyw i nakleić go na drzwi wejściowe lub szafkę. Jeśli łazienka wydaje nam się zbyt mała możemy ja powiększyć optycznie naklejając na ścianę motyw przestrzenny, krajobraz czy inną dekorację powiększającą wnętrze. Dzięki naklejkom ornamentowym możliwe jest też wprowadzanie wyszukanego stylu, nastroju, pierwiastka orientalnego, a samoprzylepne napisy to sposób na wyrażanie siebie i swoich poglądów.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

8 + 4 =

naklejki do domu

naklejka na drzwi Manhattan

Nowoczesna okleina na drzwi z panoramą Manhattanu. Dekoracja jest bardzo odporna na uszkodzenia, możesz ją myć.

naklejki dmuchawce

okleina zielone dmuchawce

Elegancka naklejka z motywem zielonych dmuchawców, polecamy do oklejenia kuchennych kafelków.

naklejki do domu

zobacz w sklepie