Fototapety do pokoju nastolatka

Urządzanie pokoju nastolatka jest zazwyczaj sporym wyzwaniem, bowiem z jednej strony ma on swoje własne, nie zawsze zgodne z rodzicami zdanie, a z drugiej jego wizja własnego miejsca często bywa bardzo ekstremalna i trudna do zaakceptowania.

tapeta piłka

Wprowadzane popularnych wśród młodych ludzi symboli związanych z narkotykami, gangami, pełnymi przemocy grami komputerowymi nie jest rozwiązaniem akceptowanym zarówno z punktu widzenia wychowawczego, jak i z powodu negatywnego pobudzania emocji. Warto jednak pójść na kompromis i sięgnąć po motywy, które zadowolą zarówno nastolatka, jak i jego opiekunów.

 

Fototapety młodzieżowe

Fototapety dla młodzieży zaprezentowane na stronie http://art-newmedia.com/fototapety-dla-mlodziezy.html to szeroka i zróżnicowana gama tematyczna będąca przykładem dostosowania się do najnowszych trendów w młodzieżowej kulturze oraz oscylująca pomiędzy całkiem już dorosłymi motywami tekstowych przekazów i nawiązania do mody czy kosmetyków w przypadku dziewcząt a motoryzacji w przypadku chłopców a jeszcze dziecięca kolorową grafiką. Ta szeroka rozpiętość to nie tylko przykład różnorodności charakterów młodych ludzi, ale też sposób na podkreślanie indywidualizmu i poszukiwanie własnego stylu zgodnego z charakterem czy upodobaniami.


fototapety dla nastolatki

tapeta komiks

Fantastyczna fototapeta z motywem miłosnej historii w komiksowej oprawie, będzie idealną dekoracją ścian w pokoju nastolatki.

fototapety rysowane miasto

tapeta rysunkowe miasto

Modna foto-tapeta z motywem rysunkowego miasta. Dekoracja z panoramą Nowego Jorku, będzie świetną dekoracja pokoju młodzieżowego.

Poza klasycznymi wzorami o konkretnej wymowie w zestawie znajdziesz tu również Zróżnicowanie tapet młodzieżowych jest również uzależnione od wieku użytkownika pokoju, bowiem pojęciem młodzieży obejmuje się zarówno czternastolatka jak i poważnego studenta. Dla najmłodszych w kolekcji znalazły się motywy o charakterze sportowym, boiska piłkarskie, charakterystyczna piłka wpadająca do bramki czy odlotowe wyścigówki i motocykle dla chłopców oraz słodkie, romantyczne kompozycje dla dziewcząt. Ci bardziej dojrzali mogą sięgnąć po dekoracyjne fototapety z komiksem, wizerunkiem Nowego Jorku, hasłem motywacyjnym czy też motywy muzyczne z wesołymi twarzami piosenkarzy lub dynamicznych tancerzy ulicznych.

Fototapety o charakterze bardziej bezosobowym, będące neutralną dekoracją pokoju nastolatka w ogóle. Młode osoby z poczuciem humoru mogą sobie pozwolić na trochę folkloru w postaci kolorowych kogutów, osoby o guście komputerowym sięgną po słynnego Pac-mana, który stworzy tło dla mebli i wyposażenia wnętrza, a młodszym dziewczynkom zapewne spodoba się fototapeta w pieski, motyle lub designerskie odciski dłoni. Warto pamiętać, że tapety młodzieżowe nie stanowią zamkniętej kategorii, a jej definicję tworzą sami użytkownicy, którzy mają odmienne charaktery i fascynacje.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

6 + 8 =

tapeta piłka w bramce

tapeta piłka w bramce

Niepowtarzalna tapeta z motywem gigantycznej piłki w bramce. Dekoracja w sepii, będzie idealną dekoracją pokoju młodego piłkarza.

dekoracje do pokoju młodzieżowego

fototapeta pac-man

Fototapeta z motywem ze słynnej gry pac-man. Oryginalna dekoracje, będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym pokoju młodzieżowego.

fototapety do młodzieżowego pokoju

zobacz w sklepie