Fototapety maski weneckie - tajemnicze Weneckie klimaty

Karnawał w Wenecji należy do najbardziej znanych i spektakularnych imprez noworocznych, a konkurować z nim może jedynie ten w Rio de Janeiro.

Fototapety maski weneckie - tapety maski weneckie

Różnica pomiędzy jednym i drugim – pomimo podobieństwa celu – bywa diametralna sprowadzając się przede wszystkim do klimatu. O ile brazylijska feta oscyluje wokół tematyki egzotycznej i nagości w towarzystwie ognistych rytmów południowoamerykańskich o tyle karnawał w Wenecji przesycony jest historią czasów królów, magią i tajemniczością, a także bywa nawiązaniem do sztuki ulicznej i artystów w charakterystycznych kostiumach. W tym samym stylu pozostają też karnawałowe weneckie maski, będące niezwykłym tematem ściennych dekoracji.

Fototapety maski weneckie

To niezwykła ozdoba o wyjątkowej mocy w kontekście aranżacji wnętrza. Propozycja na stronie http://art-newmedia.com/fototapety_scienne_3d/fototapety_prostokatne/fototapeta_w_maski_weneckie.html pokazuje, w jak bardzo dominujący sposób taka dekoracja wpływa na wystrój stając się jego sednem wymagającym już jedynie dopełnienia innymi sprzętami. Dodatkiem do takiej fototapety mogą być jedynie proste, pozbawione wzorów meble z ewentualnym niewielkim elementem kolorystycznym pasującym do motywu dekoracji. *Motyw maski* jest też doskonałym tłem dla dekoracji z barwnym akcentem, a przykładowy fioletowy kolor może zostać zastąpiony każdym dowolnym z palety barw.


tapety z maskami weneckimi

tapeta złote maski

Urocza fototapeta ze złotymi maskami weneckimi, dekoracja będzie świetnym dodatkiem do eleganckiego salonu.

fototapety do salonu

foto-tapeta fioletowa maska

Modna fototapeta z fioletową maską wenecką, będzie idealnym dodatkiem do salonu w stylu glamour.

Fototapety maski weneckie to dekoracje pełne magii, nie tylko oddziałujące kolorem, ale też wizerunkiem niezwykłych postaci, ukrytych za bogato dekorowanymi gadżetami z niemymi ustami i oczami pozbawionymi zdolności widzenia, dzięki czemu są jeszcze bardziej tajemnicze i pobudzające wyobraźnię. W kontekście sztuki to piękne i bardzo bogate w szczegóły kompozycje, które zdecydowanie dominują intensywnością linii, kolorów i kształtów. Dzięki nim aranżacja staje się wyrazista, pełna dynamiki, a każde wnętrze – nawet to o dużych rozmiarach stanie się niestandardowe i wyjątkowo piękne.

Zaletą fototapet z weneckimi maskami jest ich ograniczona kolorystyka, dzięki której wystrojem rządzi forma nie barwa. Kolor, jako pojedynczy akcent jest jedynie dodatkiem, a możliwość jego modyfikacji sprawia, że takie dekoracje świetnie sprawdzą się w każdej nowoczesnej aranżacji. Najlepszym tłem są jednak dla nich wnętrza stylizowane w kolorach szarości i bieli lub bardzo delikatnych pastelach, które będą stanowić jedynie tło dla efektownego obrazu. Wystrój nowoczesnego wnętrza z taką fototapetą z pewnością należy do niepowtarzalnych, niestandardowych i przyciągających uwagę.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

10 + 4 =

fototapety na drzwi

tapeta maska wenecka

Fantazyjna okleina na drzwi z motywem tajemniczej maski weneckie. Dekoracja jest prosta w montażu i odporna na zarysowania.

granatowe tapety do sypialni

fototapeta granatowe maski

Przepiękna fototapeta z motywem granatowych masek weneckich, będzie piękna dekoracją sypialni.

najpiękniejsza fototapeta z motywem weneckiej maski

zobacz w sklepie