Dekoracje do łazienki - fototapety, obrazy, naklejki

Łazienka jest pomieszczeniem, które podczas urządzania domu traktowane jest nieco po macoszemu, a chociaż przykładamy wagę do jej estetyki, zazwyczaj stawiamy na komfort i higienę znacznie rzadziej myśląc o dekoracjach.

fototapety do łazienki

Obrazy, kwiaty czy fototapety w tym pomieszczeniu nie znajdowały swojego miejsca przez całe dziesięciolecia, a dziś – chociaż coraz częściej trafiają się duże łazienki z oknami – wprowadzanie takich detali odbywa się bardzo powoli i bez większego przekonania. Tym nie mniej warto sięgnąć po kolorowe dekoracje i wykorzystać powierzchnie ścian, kabin prysznicowych, drzwi czy mebli, aby tradycyjne i nieco sztampowe wnętrze zmienić nie do poznania.

 

Fototapety i dekoracje do łazienki

Fototapety i dekoracje do łazienki zaprezentowane w zakładce http://art-newmedia.com/do-lazienki-fototapety-naklejki-obrazy.html potrafią zdziałać cuda w aranżacji, dzięki czemu powstaje przyjemne, klimatyczne miejsce, idealne do kąpieli przy świecach, z dodatkiem aromatycznych olejków i relaksującej muzyki. Łazienka bywa świątynią dla wielu kobiet, które – dzięki fototapetom i obrazom – mogą w niej stworzyć swoje własne domowe SPA, wykorzystując do tego celu fantastyczny widok kolorowej podmorskiej rafy, albo skąpaną w słonecznej zieleni taflę jeziora można przeżywać naprawdę fantastycznie relaksujące chwile.


fototapety do łazienki

fototapeta winorośla

Piękna fototapeta z motywem starej kamienicy z dużymi okna. Dekoracje możesz zamontować na ścianie w łazience, napisz do nas pomożemy dobrać odpowiedni materiał.

obrazy do łazienki

obraz turkusowe drzewo

Cudowny obraz z kosmicznym krajobrazem. Turkusową dekorację z drzewem polecamy do upiększenia ścian w łazience.

Łazienka to ulubione miejsce relaksu kobiet, chociaż ostatnio skłaniają się ku kąpielom w pianie także panowie, jednak głównie skojarzenie z kwiatami, przyjemnymi zapachami czy relaksującym masażem wodnym większą przyjemność sprawia paniom, dlatego w wystroju łazienki czy sypialni dominują typowo kobiece barwy. Nie oznacza to jednak, że nie można stworzyć miejsca o neutralnym wydźwięku wykorzystując chociażby obrazy marynistyczne, kompozycje tropikalnych liści czy fotografie nowoczesnego miasta skąpanego w feerii świateł. Dobór właściwych rozwiązań uzależnia jedynie własna subiektywna potrzeba oraz obrazy, które oddziałują na wyobraźnię.

Odpoczywając w wannie w towarzystwie leniwie płynącej wody – tej realnej i tej na fototapecie zyskuje się odmienne spojrzenie na rzeczywistość, a ładunek energetyczny, jaki płynie z obrazu, aromatów olejków i delikatnego dotyku wody potrafi emocjonalnie odmłodzić o wiele lat. Fototapeta do łazienki to nowy i zarazem nowoczesny sposób aranżacji wnętrza zwłaszcza, gdy stanowi kolorystyczny akcent w subtelnej, jednostajnej całości nadając pomieszczeniu tego jedynego i niepowtarzalnego charakteru, dzięki obrazowym skojarzeniom pobudzającym wyobraźnię.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

3 + 12 =

obrazy do łazienki

obraz fioletowe dmuchawce

Fantazyjny obraz z fioletowymi dmuchawcami, będzie idealną dekoracją ścian w nowoczesnej łazience.

fototapety do łazienki

tapeta tory kolejowe

Prześliczna fototapeta z motywem torów kolejowych. Tapetę możesz zamówić na specjalnym wodoodpornym materiale.

dekoracje ścian w łazience

zobacz w sklepie