Drzewo genealogiczne naklejka - na twoją ścianę

Uwiecznianie rodzinnych uroczystości oraz ważnych wydarzeń, do których zaliczają się zarówno komunie, jubileusze czy wesela, jak i zwyczajne codzienne wydarzenia jest powszechnie propagowane przez znaczną część społeczeństwa.

Drzewo genealogiczne naklejka - piekna ozdoba

Chociaż zmieniły się metody wykonywania zdjęć i zamiast zakurzonych papierowych albumów dziś można już przeglądać tysiące fotografii rodzinnych na ekranie telewizora lub komputera, to ten swoisty sentyment wciąż pozostaje żywy i nie grozi mu zapomnienie.

Drzewo genealogiczne naklejka

Jedną z opcji fotografowania członków rodziny jest wykonywanie portretów, które następnie znajdują swoje miejsce na półkach w salonie, albo na ścianach w pokojach i korytarzach domów. Rodzinne galerie to pozostałość z czasów historycznych z tym, że ówczesne olejne portrety dziś zastąpiły zdjęcia. Jedną z ciekawszych opcji ich wykorzystania może być tworzenie ściennej dekoracji, jaką umożliwia naklejka – drzewo genealogiczne.


naklejka - drzewo genealogiczne

Drzewko genealogiczne z drobnymi listami pasuje wszędzie.

ramki z kotami

rama na zdjęcia z kotem

Nietypowe drzewko z kotami ozdobi pokój młodzieżowy lub sypialnię.

Idea takiej dekoracji bywa bardzo prosta, jednak efekt końcowy może zachwycić niejednego obserwatora. Subtelna, zaprojektowana w kolorze czarnym sylwetka bezlistnego drzewa to bazowa naklejka, która w prosty sposób nanosi się na powierzchnię ściany w salonie czy holu. Ogólny zarys uzupełnia szereg gustownych ciemnych ramek, które odpowiednio przywieszone na ścianie sprawiają wrażenie połączenia z gałęziami drzewa.

Ciemne ramki to miejsce na umieszczenie w nich zdjęć rodzinnych i stworzenie swoistej kroniki wielopokoleniowej wszystkich jej członków. Przykłady na stronie http://art-newmedia.com/ozdoby/drzewa_genealogiczne.html pokazują, w jaki sposób można komponować całość obrazu. Oczywiście rodzinne portrety nie są jedynym pomysłem na wykorzystanie ramek. Można w nich umieścić na przykład poszczególne etapy dorastania własnego dziecka, albo po prostu ważne *momenty z rodzinnego życia*. Inicjatywa należy wyłącznie do osoby tworzącej kompozycję.

Samoprzylepne drzewo genealogiczne to nie tylko sposób na rozwiązanie problemu umieszczania obrazków na ścianie tak, aby tworzyły jakąś zwartą całość. W tym wypadku poszczególne zdjęcia łączą gałęzie drzewa. Jest to również ciekawy i z pewnością bardzo nietypowy sposób na udekorowanie wnętrza oraz wypełnienie pustej płaszczyzny ściany w dużym pomieszczeniu. Drzewa dostępne są w kilku różnych wzorach, dzięki czemu wpasują się zarówno w dużą, jak i mniejszą powierzchnię.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

1 + 2 =

fototapety do loftu

naklejka drzewo genealogiczne

Rozłożyste gałęzie drzewka pasują na duża ścianę.

naklejka banksy

samoprzylepna rama listki

Naklejane zawijasy mogą mieć rożne układy na ścianie.

drzewa i naklejki z ramkami

zobacz w sklepie