Dekoracje ze zdjęć - zamień swoje ściany w galerię wspomnień

Fotografie rodzinne to często wielopokoleniowa kronika, opisująca w postaci zatrzymanych w kadrze obrazów ważne wydarzenia, uroczystości i jubileusze, etapy rozwoju dziecka, jego pierwsze kroki, pierwsze słowa czy pierwsze zabawne zachowania.

Dekoracje ze zdjęć

Szczególny sentyment mają do zdjęć rodzice i dziadkowie, którzy dzięki fotografiom czują się bardziej związani, bliżsi, emocjonalnie podbudowani trzymając na nocnym stoliku portrety swoich dzieci czy wnucząt. Dla wielu osób ważne są także konkretne wspomnienia z wyprawy wakacyjnej, wycieczki z przyjaciółmi czy pierwszego lotu balonem. Zdjęcia dziś mogą już wyjrzeć na światło dzienne z zacisza zakurzonych albumów, czy przepastnych dysków komputerów.

Rodzinną kroniką upamiętniającą ważne wydarzenie stanie się ściana w salonie, rama obrazu, drzwi rozsuwanej szafy czy łazienkowy parawan. Dzięki ofercie specjalnej portrety wnuków można zamówić na specjalnym podkładzie i udekorować nimi ścianę czy mebel w wybranym pomieszczeniu. Dekoracje ze zdjęć są równie piękne i równie idealnie podkreślają charakter wnętrza dzięki ich odpowiedniemu przygotowaniu w wykorzystaniu w domowej aranżacji. Propozycje przedstawione na http://art-newmedia.com/z_twoich_zdjec.html to przykład możliwości drukowania na różnych podkładach i o różnym przeznaczeniu.


obraz ze zdjęcia

obraz ze zdjęcia na płótnie

Obraz z własnego zdjęcia do powieszenia na ścianie.

foto-tapeta ze zdjecia

Fototapeta ze zdjęcia będzie doskonała dekoracja i wspomnieniem.

Wśród najpopularniejszych rozwiązań są oczywiście obrazy ze zdjęć, wykonywane na odpowiednim podkładzie winylowym lub płóciennym, specjalną techniką drukowania z powierzonego zdjęcia w takim formacie, jaki zaplanuje sobie właściciel fotografii. Portrety na płótnie to świetny dodatek do sypialni, ale sprawdzą się również w pokoju dziecka i w salonie. Kuchnia, a zwłaszcza lodówka, zmywarka czy wysoka kuchenna szafka to idealne miejsce na pamiątkę - okleinę ze zdjęciem z wakacji. Wypad na wieżę Eiffla czy przejażdżka na diabelskim młynie okażą się z pewnością inspirującą ozdobą.

Wydruk ze zdjęcia jednak nie wprowadza ograniczeń do klasycznych ram. Fotografia ozdobi też blat stolika, powierzchnię drzwiczek regału albo drzwi wejściowe do pokoju, jeśli zostanie przygotowana w formie fototgraficznej okleiny. Ciekawym rozwiązaniem mogą być fotomgły, czyli delikatne folie na wpół przeźroczyste z naniesionym prześwitującym obrazem. Naklejane na szklane przepierzenia czy szyby okienne są doskonałym sposobem na zastąpienie rolet w słonecznym pokoju, bez ograniczania dostępu światła. Z kolei druk naniesiony na spód szklanego blatu będzie interesującym i zarazem praktycznym nakryciem stołu lub biurka.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

14 + 9 =

fototapety do loftu

fotomgła ze zdjecia

Tak podkleisz szybę fantastycznym kolażem ze zdjęć.

naklejka banksy

Plakat ze zdjeciem

Możesz zastosować dowolny format – każdy będzie ciekawy.

fototapety, obrazy, dekoracje ze zdjęć

zobacz w sklepie