Fototapety do łazienki - piękne i wodoodporne

Ostatnie kilkanaście lat w naszym kraju to czas pojawiania się nowych możliwości oraz nowych pomysłów na styl życia zaczerpniętych z zachodniej mody. Ekologia, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna czy systematyczne wizyty w ośrodkach odnowy biologicznej to kilka przykładów nowych trendów, które zagościły w naszej rzeczywistości.

fototapety do łazienki

Nie każdego jednak stać na weekendy w kosztownym SPA i nie każdy dysponuje taką ilością czasu, aby takie weekendy wybierać. Dla większości pozostałych osób istnieje także opcja stworzenia własnego ośrodka relaksu w domowej łazience.

Przez lata do dekorowania łazienek podchodziliśmy bardzo sceptycznie. Niewielkie pomieszczenia w blokach nie pozwalały na wieszanie obrazów czy wstawianie pięknych dekoracyjnych roślin doniczkowych. Dziś nie tylko możliwości są większe, ale pojawiły się też nowoczesne fototapety, drukowane na winylu wykazujące bardzo dużą odporność na wodę i inne łazienkowe zagrożenia. Dobierając odpowiedni motyw można albo zaaranżować własne SPA, idealne do relaksujących kąpieli, albo też stworzyć design, który nie tylko powiększy łazienkę, ale też wzbudzi zazdrość wielu znajomych.


tapety do łazienki

tapeta wodoodporna

Przepiękna fototapeta do łazienki z motywem winorośli na starej kamienicy. Napisz do nas pomożemy w doborze wodoodpornego materiału.

dekoracje ścian do łazienki

tapeta soczyste kiwi

Cudowna tapeta z motywem soczystego kiwi. Dekoracja w kolorze pomarańczowym i zielonym, będzie idealną dekoracją ścian w łazience.

 

Fototapety do łazienki, ciekawe ozdoby

Fototapeta w łazience może też przyczynić się do wykreowania konkretnego klimatu, zaaranżować stare wnętrze, styl nowoczesny, albo wyprawę do podwodnego świata. Przykładem jest wyłożenie ściany nad wanną motywem starego muru spowitego pędami czerwonych winorośli. Przy zestawieniu z odpowiednim kolorem kafelków powstaje wrażenie umieszczenia wanny w wielkiej pustej oranżerii, typowej dla starych pałaców. Przykład takiej i wielu innych fototapet można znaleźć na stronie http://art-newmedia.com/do-lazienki-fototapety-naklejki-obrazy.html.

Dekorowanie łazienki fototapetą stwarza ogromne możliwości. Każdy posiadacz własnego domu czy mieszkania ma szansę na pofolgowanie swojej wyobraźni i z pomocą obrazu na winylu wykreowanie miejsca, o którym marzy lub w którym uwielbia przebywać. Znajdą się tu klimatyczne widoki lasów, ceglane ściany, kompozycje bambusowe, barwne koralowe rafy czy długie, ginące w dali tunele. Każdy z tych wzorów to inne wrażenie wizualne, inny klimat, od przyjaznego ciepła, po zachęcające odkrywanie piękna. O to przecież chodzi w aranżacji łazienki. To wnętrze tworzymy dla odpoczynku, relaksu, dobrego samopoczucia i małego sam na sam ze sobą – fototapety do łazienki

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

5 + 3 =

tapety nad wannę

foto-tapeta pomost

Zachwycająca wodoodporna fototapeta z motywem pomostu. Dekoracją w odcieniach sepii, polecamy ozdobić ścianę nad wanną.

kwiatowe fototapety do łazienki

tapeta pomarańczowe róże

Prześliczna fototapeta z pomarańczowymi różami. Dekorację możesz zamontować w łazience, nawet blisko kranu, wanny.

fototapety i dekoracje na ściany do łazienki

zobacz w sklepie