Fototapety ze sportowymi samochodami - dekoracje jak z filmu szybcy i wściekli

Super szybkie i piękne samochody sportowe na fototapecie ucieszą każdego fana dzikiej jazdy na torze.

fototapety sportowe samochody

Fototapety to dekoracje o charakterze uniwersalnym, co oznacza, że odpowiednio dobrane będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji salonu, sypialni, łazienki czy biura. Każde pomieszczenie można ozdobić takim motywem pod warunkiem, że wybierze się odpowiedni temat i kolor. Do dyspozycji pozostają setki wzorów, wśród których są zarówno spokojne pejzaże, jak i piękne kwiaty czy dynamiczne konie w galopie. Jedną z kategorii stanowią sportowe samochody – motywy bardzo specyficzne i o wąskim spektrum zastosowań. Wpływa na to ogromny ładunek emocjonalny zawarty w takich dekoracjach.

W zasadzie mówi się, iż nie ma żadnych ograniczeń – poza dobrym gustem – w dobieraniu dekoracji do wnętrz, jednak niekiedy może się okazać, że to, co urzekało nas na obrazku w warunkach sypialni czy salonu całkowicie się nie sprawdza. Motywem, który może wpływać na takie pomyłki są wizerunki sportowych samochodów. Motoryzacja sama w sobie jest tematyką typowo męską, a chociaż nikt nie zabrania kobietom fascynacji pięknymi liniami wyścigówek wnętrze z takim motywem zawsze w pierwszej kolejności wzbudzi zainteresowanie panów. Z tego powodu są to doskonałe wzory do pokoju nastolatka, męskiego klubu czy pubu.


fototapeta sportowe samochody

fototapeta amarantowy Lincoln

Cudowna fototapeta z motywem pięknego klasyka w kolorze amarantu. Polecamy do upiększenia kobiecej sypialni.

 

fototapeta szybkie samochody

fototapeta ognista czerwona formuła 1

Piękna fototapeta z czerwoną wyścigówką będzie świetnym dodatkiem do męskiego gabinetu.

 

Prezentujące auta sportowe fototapety, jak przykładowy obraz na stronie to również dekoracje dynamiczne i agresywne. Nawet, jeśli pojazd na obrazie pozostaje w bezruchu już samo skojarzenie z jego możliwościami pobudza wyobraźnię i sprawia, że od pierwszego spojrzenia myślimy o prędkości oraz rozwiewającym włosy wietrze. Dodając do tego intensywną czerwień karoserii, która przecież również jest barwą dynamiczną otrzymujemy dekorację do wnętrz, w których zachowanie energii jest jak najbardziej wskazane. Może to być również domowy salon, gdzie spotyka się cała rodzina lub często wpadają bliscy znajomi.

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie takiej sportowo-motoryzacyjnej fototapety jest kompozycja czarno-biała, w której karoseria pojazdu tworzy barwny akcent, dopasowany do wystroju wnętrza. To również doskonały motyw do jasnych, monotonnych wnętrz, zaaranżowanych w bieli, ecru czy jasnych beżach, a także do dużych pomieszczeń, w których pusta przestrzeń wymaga ograniczenia przez przyciągający uwagę element. Prezentujące auta sportowe fototapety to także przykład wyjątkowej nowoczesności, a lśniące czerwone lub czarne pojazdy, zwłaszcza w otoczeniu płomieni czy dymu będą doskonałym wskaźnikiem, że w tej firmie nikt nie odkłada pracy na później.

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

1 + 12 =

fototapety auta

fototapeta żółte auto

Ekscytujący żółty samochód na pustyni, będzie idealną dekoracją salonu gdzie królują szarości i popiele.

 

fototapeta z garbusem

foto-tapeta turkusowy garbus

Przepiękna tapeta w sepii z turkusowym garbusem, na tle starej kamienicy, będzie świetną ozdobą salonu.

fototapety ze sportowymi samochodami

zobacz w sklepie