Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

fototapeta uliczka włoska, wąskie uliczki i alejki

Zabytkowa zabudowa sprzed wieków posiada szczególną wymowę. Spacer uliczkami włoskich miasteczek, wspinającym się w górę kamiennym brukiem ujętym w chłodne stare mury, z tajemniczymi zakrętami, kryjącymi niespodzianki w postaci wąskich okien z donicami kwiatów, kolorowych balkoników czy pnących się stromo kamiennych stopni to prawdziwa przygoda. Wąskie uliczki w realnym świecie nie zawsze są w zasięgu ręki, a na taki klimatyczny spacer trzeba się wybrać wiele kilometrów dalej poświęcając mnóstwo czasu.

Fototapeta uliczka włoska - Fototapeta czy dekoracyjna okleina meblowa z takim obrazem z powodzeniem może na dłuższą chwilę zastąpić prawdziwą wycieczkę, a jej zaletą jest to, że można się nią cieszyć stale, nawet na chwilę wchodząc do pokoju. Dekoracje z wąskimi uliczkami we wnętrzach tworzą ciekawy klimat, nieco nastrojowy, lekko zacieniony i nostalgicznie spokojny.

Okleina na szafie z takim motywem sprawi wrażenie, że szafa została pozbawiona drzwi otwierając przejście do bajkowego świata, a każdy dzień w takim otoczeniu może się okazać nową przygodą. W salonie będzie idealnym dodatkiem do filiżanki gorącej czekolady, w sypialni otworzy okno do fantastycznego świata a przedpokój zmieni się w spacerowy deptak.
... więcej » « mniej Fototapeta uliczka włoska ciekawe rozwiązanie na Twoją ścianę

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.