Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

powiększające fototapety panorama miast

Nowe mieszkania to nowe aranżacje, nowe pomysły na wystrój wnętrz, coraz częściej jasnych i przestronnych, dających wiele możliwości. Jednym z nowszych trendów są lofty powstające w starych fabrycznych zabudowaniach, których wiele pozostało po czasach socjalistycznego przemysłu. Charakter loftów, oraz przestronnych salonów w domach jednorodzinnych i nowoczesnych mieszkaniach to idealne tło dla obrazów industrialnych. Panoramy miast same w sobie są wyobrażeniem przestrzeni, ale w otoczeniu wielu metrów salonu i w towarzystwie dużych okien nabierają szczególnego charakteru.

Fototapety panorama miast - Wystrój wnętrza z dodatkiem takie fototapety nasuwa skojarzenie obserwowania fascynującego miejskiego krajobrazu z drugiej strony wyimaginowanej rzeki, jednocześnie identyfikując się z wielkomiejskim ruchem jak i będąc poza nim. Panoramy miast na fototapetach dekorujących całą powierzchnię ścian tworzą niezwykle realistyczne wrażenie.

Ogromne budynki wyrastają tuż obok, jak w prawdziwym świecie pełnym ulicznego ruchu, świateł, ludzi i hałasu samochodów. Z drugiej strony panoramy miast na obrazach, albo te symboliczne, komiksowe mogą jedynie podkreślać nowoczesny, industrialnych wystrój pozostając do niego symbolicznym dodatkiem.
... więcej » « mniej Kolorowe i modne fototapety panorama miast, wybierz swoje ulubione miasto.

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.