Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Obrazy cyfrowe na zamówienie

Obrazy stanowią klasyczną dekorację każdego wnętrza. Przygotowane na oczekiwany wymiar, z dowolnymi motywami. Tworzymy połączenie tradycyjnych obrazów z nowoczesną grafiką. Ogromny wybór wzorów pozwoli dopasować obraz do własnego gustu, temperamentu czy otoczenia. Od wieków obrazy były najbardziej prestiżowymi dekoracjami wnętrz. Kiedyś mogli sobie na nie pozwolić tylko królowie i najbogatsi magnaci. Teraz, kiedy technika jest tak zaawansowana, każdy może pozwolić sobie na doskonałą dekorację ścian w postaci nowoczesnego obrazu.

Nowoczesne obrazy cyfroweObecnie drukowane na płótnie naturalnym Canvas, poliwinylowym czy szpachlowanym dopasują się do każdego mieszkania, podkreślając jego indywidualny charakter. Dla osób, które preferują spokojne bądź delikatne wzory, polecamy delikatne abstrakcje w postaci fali w harmonijnych kolorach. Energetyczne wzory w żywych kolorach (taki jak czerwony lub zielony) doskonale będą uatrakcyjniały wnętrze salonu lub przedpokoju. Wszystkie obrazy cyfrowe oferujemy w formie jednoczęściowej, a także jako dyptyki, tryptyki oraz nowoczesne kaskady. Każdy wzór opracowywany jest indywidualnie. Oferujemy zmianę kolorystyczną wybranego wzoru, przekształcenie rozmiaru, wykadrowanie wzoru bądź zmianę graficzną. Dzięki naciągnięciu materiału na specjalnie przygotowany sosnowy blejtram, po wyjęciu z paczki obrazy cyfrowe są gotowe do powieszenia na ścianie. Duży wybór wzorów obrazów 3d zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą obrazów nowoczesnych.
... więcej » « mniej
Nowoczesne obrazy cyfrowe Sklep

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.