Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Okleiny na meble

Komody z Ikei sprawdzają się w większości aranżacji wnętrz, ponieważ charakteryzuje je prosta konstrukcja, niekolidująca z żadnym stylem. Dzięki wielu możliwościom adaptacji poprzez wykorzystanie akcesoriów meblowych te niedrogie i praktyczne meble mogą całkowicie zmienić oblicze, ale szczególny wpływ na takie modyfikacje mają nasze naklejki. Jeśli posiadasz prostą, jednolitą w kolorze komodę z Ikei pomyśl, jak szybko i bezproblemowo możesz ją zmienić w designerski mebel za pomocą oferowanych przez nas wzorów.

Okleiny na meble


Cenisz romantyzm? Posiadasz ulubione kwiatowe motywy, dmuchawce, subtelną lawendę czy róże? Mamy dla ciebie takie naklejki. A może szukasz pomysłów na ożywienie wnętrza? Komoda ozdobiona barwnymi paskami, kółkami w kompozycji abstrakcyjnej z pewnością ci to umożliwi. Przygotujemy każdy wybrany przez ciebie motyw na wymiar twojego mebla.
... więcej » « mniej
Okleiny na meble

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.