Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Naklejki na ściany

Dekorowanie ścian różnymi ozdobami to zwyczaj znany od stuleci. Bielenie, a później malowanie, wyklejanie papierem drukowanym, tkaninami, wieszanie obrazów, płaskorzeźb czy kompozycji roślinnych i gobelinów to tylko niektóre z pomysłów stosowanych w przeszłości. Najbogatsi zdobili też ściany swoich domów malowidłami zamawianymi u najznakomitszych mistrzów, dzięki czemu wiele z nich przetrwało do czasów współczesnych. Nowoczesność nie wymaga aż takich nakładów pracy czy środków, aby ściana w salonie lub dziecięcym pokoju wyglądała niepowtarzalnie. Z pomocą przychodzą naklejki ścienne.

Naklejki na ścianyZaletą naklejek ściennych jest przede wszystkim łatwość ich aplikowania i niewielkie koszty, dzięki którym pomieszczenie zmienia się w piękny salon, przytulną klimatyczną sypialnię lub zabawny pokój malucha. Wystarczy jedynie odpowiednio wybrany motyw, a już w kilka chwil na wielkiej pustej ścianie wyrasta rozłożyste drzewo, dostojnie przechadza się syberyjski tygrys, albo baraszkują dwa małe kotki. Naklejki na ściany to setki motywów o bardzo zróżnicowanej tematyce, dlatego można dopasować coś do każdego wnętrza. W aranżacjach retro czy rustykalnych piękny efekt stworzą ornamenty, do nowoczesnych słonecznych wnętrz można zaprosić afrykańskie zwierzęta, a motywy roślinne to idealny dodatek do kobiecej sypialni.

Naklejkami ściennymi można dekorować wszystkie wnętrza. W korytarzu odpowiednio dopasowane z powodzeniem zastąpią wieszak na płaszcze. W kuchni idealnie wpasują się pomiędzy szafki imitując uchwyt na ścierki. W salonie zastąpią klasyczny zegar, albo ozdobią pustą niewykorzystaną ścianę nad niską szafką zarastając ją bujnym bluszczem. Miejscem szczególnie sprzyjającym tego rodzaju ozdobom jest pokój dziecięcy. Ptaki, domowe zwierzęta, bajkowe wróżki czy inne ciekawe wesołe motywy będą ciekawym urozmaiceniem dziecięcego designu sprawiając maluchowi ogromną radość.

Decydując się na udekorowanie wnętrza naklejkami ściennymi można też dopasować wybrane wzory do kolorystyki pomieszczenia. Każdy z motywów bywa dostępny w wielu odcieniach, dlatego wybierając drzewo czy ornament wybiera się także jego odpowiedni kolor. Na czerwonej ścianie może się pojawić w czerni lub bieli, na zielonym tle w żółci lub seledynie tworząc z tłem kompozycję harmoniczną albo kontrastową. Naklejki można też wykorzystywać w wielu układach i wymiarach umieszczając jeden duży centralny motyw, albo tworząc długi ażurowy szlak z małych detali. Najciekawsze są dwu, trzy czy czteroelementowe kompozycje z identycznych lub podobnych wzorów.
... więcej » « mniej
Naklejki na ściany – Naklejki można też wykorzystywać w wielu układach i wymiarach umieszczając jeden duży centralny motyw, albo tworząc długi ażurowy szlak z małych detali. Najciekawsze są dwu, trzy czy czteroelementowe kompozycje z identycznych lub podobnych wzorów

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.