Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Fototapeta na szafę wnękową, przesuwną

Szafy przez całe lata stanowiły poważny problem w wystroju wnętrz zwłaszcza, jeśli lokal zamieszkiwała wieloosobowa rodzina i mebel zajmował sporą przestrzeń. Dziś nie ma znaczenia czy wybierze się jednodrzwiową bieliźniarkę z Ikei czy też rozbudowaną szafę wnękową z przesuwnymi drzwiami. Każda z nich może być tłem dla dekoracji zgromadzonych w tej kategorii. Na szafie może się znaleźć wszystko, co pasuje do wystroju wnętrza. Jeśli pokój posiada czarno-biały design, szafę może ozdobić naklejka z zebrą lub kompozycja jednobarwna złożona z tulipanów czy dmuchawców.

Fototapeta na szafę - W sypialni o ciepłym seledynowym wystroju doskonale zda egzamin naklejka z letnim brzozowym lasem. Pomieszczenia jasne, biało-niebieskie ozdobi wizerunek morza, jeziora czy krajobraz Santorini.

Kolekcja naklejek na szafy jest bardzo zróżnicowana podobnie, jak to, że szafy ustawia się w różnych miejscach, w otoczeniu różnego wystroju. Drzwi mogą zarówno zdobić rodzinę krajobrazy leśne, górskie czy akwenów wodnych, jak i egzotyczna architektura, kompozycje abstrakcyjne lub roślinne. Do pokoi kolorowych, jak te dla nastolatków, szkolne i klubowe świetlice znajdą się też bardzo kolorowe okleiny z motywami Pac-Mana, kolorowych sów, myszek czy bajkowej łąki.
... więcej » « mniej fototapeta na szafę do każdego wnętrza

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.