Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Obrazy z kwiatami

Kwiaty można zaliczyć do najwdzięczniejszych i zarazem najbardziej uniwersalnych motywów dekoracji, jakie pojawiają się w aranżacji wnętrz. Obrazy z kwiatami pasują wszędzie, zarówno do pomieszczeń oficjalnych, salonów, łazienek, jak i do ciepłych, przytulnych pokoików dziecięcych. Taką wszechstronność umożliwia ogromne zróżnicowanie gatunków roślin kwitnących, a dzięki nim także kolorów i form, jakie przybierają.

Obrazy z kwiatami - Kwiaty posiadają swój własny charakter, dlatego obraz z różami czy orchideą będzie zupełnie inną kategorią dekoracji od wizerunku delikatnej lawendy czy wazonika z bukietem konwalii.

Pierwsze staną się doskonałym dodatkiem do aranżacji luksusowej restauracji, butiku z markową odzieżą, a nawet sali konferencyjnej. Drugie to subtelne uzupełnienie kobiecej sypialni, rustykalnego salonu czy stylizacji skandynawskiej.
... więcej » « mniej Obrazy z kwiatami

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.