Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Fototapety panoramiczne do każdego wnętrza

Lubimy przesiadywać w kuchni. Dlaczego więc nie stworzyć tam przytulnej przestrzeni? Fototapety panoramiczne mieszczą się między szafki w kuchni. Zafundujmy sobie niezwykłą, dekorację ściany. Zaskocz swoich znajomych nietypową dekoracją do kuchni w postaci fototapety panoramicznej. Foto-tapety możemy również używać do ozdabiania lodówki czy nawet szafek. Fotolaminaty z panoramicznym motywem, uatrakcyjnią czas, który płynie w kuchni. Foto-naklejki z gradientową falą, wzory owocowe czy te z połyskującymi ziarnami kawy - wszystkie stworzą klimat ściśle związany z tematyką kuchenną. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z należytą starannością oraz troską o jakość wydruku oraz bezpieczeństwem podczas pakowania do wysyłki.

Fototapety panoramiczneDzięki najlepszym materiałom zyskujemy niesamowity efekt, który cieszy oko i sprawi, że doznania wizualne będą przez bardzo długi czas. Zalecamy do fototapety do kuchni lub łazienki zastosować warstwę laminatu, która uchroni tapetę przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Po zalaminowaniu, fototapety panoramiczne staną się odporniejsze na wysoką temperaturę, zachlapania wodą czy jedzeniem. W zależności od wielkości fototapety do sypialni, możliwe, że będzie ona w jednym, dwóch lub nawet trzech brytach. Do wyboru są fototapety papierowe, strukturalne oraz fizelinowe. Montaż fototapety panoramicznej jest prosty, a dzięki dokładnemu docinaniu, wzór fototapety zawsze się schodzi. Mnogość wzorów i kolorów pozwoli na dopasowanie fototapety panoramicznej zgodnie z gustem. Ogromny wybór fototapet zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
... więcej » « mniej
Fototapety panoramiczne do każdego pomieszczenia

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.