Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Naklejki na meble, drzwi

Przeprowadziłeś remont, ale stwierdzasz na końcu, że coś jeszcze nie do końca pasuje? Okazać się może, że Twoje meble nie pasują już do koncepcji mieszkania. Mamy na to rozwiązanie. Okleiny oraz laminaty to szybki i ciekawy sposób na odnowienie mebli, ozdobienie drzwi kabin prysznicowych oraz lodówek. Stare szafy nie będą straszyć brzydkim wyglądem.

Naklejki na meble

Wystarczy użycie laminatu z konkretnie wybranym wzorem. Dzięki temu jesteśmy przy okazji ekologiczni. W
zależności od charakteru wnętrza proponujemy foto-laminaty do kuchni, dzięki którym odnowisz wizerunek i
dodasz wnętrzu oryginalnego charakteru. Kuchenne meble okraszone soczystymi owocami zachęcą do częstego przesiadywania w kuchni. Pokrycie warstwą laminatu pozwala na zmniejszenie uszkodzeń fototapety. Staje się wtedy ona odporna na wodę oraz ciepło. Dlatego szczególnie polecana jest do kuchni oraz łazienek. Mnogość wzorów pozwala na dopasowanie oklein i naklejek do własnych potrzeb i gustu. Ogromny wybór wzorów zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oklein na drzwi oraz meble.
... więcej » « mniej
foto Naklejki na meble, drzwi

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.