Z powodu przerwy technologicznej dostawa fototapet może się nieznacznie wydłużyć.

Naklejki na lodówki kuchenne

Dla tych, którzy kursują do lodówki, mamy uatrakcyjnienie tych wypadów. Niejednego może zmrozić pomysł oklejenia lodówki fotonaklejką. My jednak uważamy, że jest to znakomity sposób na nowy image naszej kuchni. Niech i Twoja lodówka stanie się polem artystycznych wizji. Dajmy drugie życie naszej lodówce. Niech będzie miejscem wyrażania siebie za pomocą okleiny na lodówkę. Zaskocz swoich znajomych nietypową dekoracją do kuchni. Być może na Twojej lodówce zagoszczą soczyste owoce, lub okleina z czerwoną budką telefoniczną.

Naklejki na lodówki

Wszystko zależy od wyobraźni. Wystarczy, że wybierzesz wzór, a my dopasujemy okleinę na podane rozmiary Twojej lodówki. Jeśli chcesz, aby okleina na lodówkę cieszyła oko bardzo długo - proponujemy opcję naklejki z laminatem.
Po zalaminowaniu, okleiny na lodówkę stają się odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, promienie UV, zachlapania wodą czy jedzeniem. Ogromny wybór oklein na lodówki zadowoli nawet najbardziej wybrednego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
... więcej » « mniej
Naklejki na lodówki

2

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.