Zdjęcia na płótnie-dekoracje z Twoich zdjęć

Rodzinne fotografie, portrety ślubne nad łóżkiem czy też zdjęcia dzieci, wnuków, a nawet ukochanego psa lub kota są częstym elementem wystroju wnętrz

Zdjęcie dziewczyny nad morzem

 

Powszechnie uważa się, że to właśnie nasze zdjęcia  decydują o indywidualnym, osobistym klimacie mieszkania, bowiem są świadectwem przeszłości i teraźniejszości, a więc toczącego się w domu życia. Rodzinne pamiątkowe zdjęcia można wykorzystywać na wiele sposobów, począwszy od ustawiania ich w ramkach na półkach czy blatach mebli, przez tworzenie rodzinnych galerii na ścianach po wykorzystywanie ich, jako motywu obrazów ściennych. Te ostatnie to przykład ciekawych, niestandardowych i zarazem pięknych dekoracji.

Zdjęcia rodzinne wykonane za pomocą tradycyjnego aparatu fotograficznego dzięki specjalnej technice druku cyfrowego mogą być przeniesione na odpowiedni podkład, dzięki czemu z klasycznej, oprawionej w ramki fotografii stają się designerskim obrazem. Do dyspozycji pozostaje kilka różnych możliwości od trwałego, łatwego w konserwacji winylu po płótno canvas. To ostatnie sprawia, że powstający wydruk do złudzenia przypomina obraz malowany ręcznie na płóciennym podkładzie. Ten efekt dodatkowo jeszcze pozwala urealnić zastosowanie specjalnego filtra graficznego imitującego farbę i zapewniającego wizualne wrażenie faktury.


Portret dziecka na obrazie

Portret dziecka na obrazie

 

Obraz z wybranym przez Ciebie zdjęciem, będzie wyjątkową dekoracją w Twoim domu.

 

Fototapeta portret dziewczynki

Fototapeta portret dziewczynki

 

Fototapeta z portretem Twojej córeczki  może być dobrym uzupełnieniem salonu.

 

 

Zdjęcia na płótnie, które można zamawiać przez stronę http://art-newmedia.com/z_twoich_zdjec.html to sposób na stworzenie ekspozycji rodzinnych fotografii w niestandardowej i znacznie ciekawszej formie. Zamiast wybierania neutralnego obrazu ścianę w salonie może ozdobić artystyczny portret dziecka czy ciekawy wakacyjny krajobraz wykonany własnoręcznie podczas letniego ciesząc nim oczy każdego dnia. Tworzone obrazy powstają w dowolnych kształtach i proporcjach zależnie od tego, gdzie mają zostać umieszczone, co stanowi dodatkowe udogodnienie bez konieczności decydowania się na odpowiednią dekorację.

 

Zdjęcia na płótnie to sposób na połączenie funkcji praktycznej z ozdobną, a więc z jednej strony przygotowanie i wykorzystanie obrazu najbardziej odpowiedniego do danego wnętrza, a z drugiej rozwiązanie problemu odpowiedniej ekspozycji zdjęć. Wśród zalet takiego obrazu można też wymienić niepowtarzalność oraz ogromne możliwości wyboru spośród setek, a nawet tysięcy różnych fotografii znajdujących się w domowym archiwum, kolorystycznie i tematyką dopasowanych do klimatu wnętrza. Warunkiem jest jedynie odpowiednia jakość fotografii, która wpływa na końcowy efekt kreowania takiej dekoracji.

 

 

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

2 + 8 =

Fototapeta dziewczyna z kotem na szkle

Fototapeta dziewczyna z kotem na szkle

 

Twoje zdjęcie na szkle, to idealny akcent do nudnej i smutnej kuchni.

 

Obraz z Twojego zdjęcia

Obraz z Twojego zdjęcia

 

Obraz z Twoim zdjęciem, będzie wyjątkową dekoracją na przykład w sypialni.

fototapety, obrazy, dekoracje do loftów

zobacz w sklepie