Naklejki na szafki w kuchni-dekoracje które nadadzą klimatu

Kuchnia to miejsce, w którym każda pani domu spędza sporo czasu na codziennym przygotowywaniu posiłków, a często też na ich spożywaniu w rodzinnym gronie lub innych pracach domowych.

Naklejka z kawą

 

W wielu domach to pomieszczenie stanowi centrum życia rodzinnego, gdzie spotykają się po pracy wszyscy domownicy na wspólnych rozmowach i zajęciach rekreacyjnych. Takie pomieszczenie wymaga zadbania o wystrój i stworzenia atmosfery, dzięki której przebywanie w nim będzie jeszcze przyjemniejsze. Wnętrze wymaga też zachowania odpowiedniej estetyki, która jest po prostu warunkiem przygotowywania smacznych posiłków i czerpania z tej czynności odpowiedniej satysfakcji.

Podstawowym elementem wyposażenia kuchni są oczywiście meble, a te dostępne w sklepach nie stwarzają wielu możliwości w zakresie tworzenia niestandardowych designerskich wnętrz. Aby zmienić nieco smutną, szpitalną biel lub ożywić monotonię drewnopodobnej okleiny można sięgnąć po praktyczne i kolorowe naklejki na szafki kuchenne. Wykonane z folii winylowej są nie tylko trwałe i z powodzeniem zastąpią laminowane powierzchnie drzwiczek, ale też można je łatwo utrzymać w czystości nie wspominając już o prostej aplikacji. Zamówione na wymiar wystarczy jedynie umieścić na powierzchniach mebli, a kuchnia zmieni swoje oblicze.

 


naklejka laminat kamyczki

naklejka laminat kamyczki

 

Naklejka laminowana z kamyczkami, nie tylko upiększy ale nada spokojnego klimatu w kuchni.

 

Naklejka w butelki

Naklejka w butelki

 

Naklejka z butelkami  może być dobrym uzupełnieniem kuchni, i odnowieniem starej szafki.

 

 

Naklejki na szafki kuchenne to szeroka gama wzorów, które niekoniecznie są tematycznie związane z jedzeniem i przyrządzanymi w tym pomieszczeniu potrawami. Osoby lubiące kuchenne klimaty mogą jednak wykorzystać kolorowe motywy owoców i warzyw, jednolite lub wielobarwne kolaże, kompozycje nasion, przypraw czy kawy, albo inne tego typu wzory naklejek. Jeśli kuchnia jest bardziej nowoczesna można sobie pozwolić na dekoracje z abstrakcyjną grafiką, wizerunkiem wielkiego miasta czy kompozycją złożoną z niewielkich czarno-białych zdjęć Paryża. Osoby ceniące naturę mają też do dyspozycji wiele wzorów z kwiatami w różnych kolorach, stylach i układach.

Oklejanie szafek kuchennych kolorowymi dekoracjami to sposób na całkowitą zmianę designu pomieszczenia, na wprowadzenie ożywiających wnętrze kolorów czy podkreślenie przeznaczenia kuchni. Jeśli służy ona również do jedzenia widok soczystych cytrusów czy aromatycznej kawy może działać pobudzająco na apetyt i sprzyjać delektowaniu się każdym posiłkiem. Z drugiej strony dzięki naklejkom można w szybki i prosty sposób odświeżyć meble, które mają już za sobą kilka lat funkcjonowania w kuchennym wnętrzu, a są lubiane i nie planuje się ich wymiany na nowe. Samoprzylepna dekoracja przywróci im drugą młodość i pozwoli na korzystanie przez kolejne lata.

 

 

Szukasz dekoracji w tym stylu? Napisz do nas

15 + 10 =

Okleina z nasionkami

Okleina z nasionkami

 

Okleina na szafki w kuchni z nasionami  uzupełni kuchnię w dobrym stylu.

 

Okleina bambusy

Okleina bambusy

 

Okleina na szafki z bambusami będzie dobrą dekoracją do szarej i nudnej kuchni.

 

fototapety, obrazy, dekoracje do loftów

zobacz w sklepie