Jak aranżować wnętrza?

Internetowy poradnik stylistów art- newmedia.com
Dobierz najlepsze dekoracje, obrazy, fototapety do swojego wnętrza

tu kupisz wszystkie ozdoby

Fototapety, obrazy i nowoczesne dekoracje ścian

Styliści i projektanci ze sklepu art-newmedia.com poradzą jak łączyć style oraz jaki wzór i kolor dekoracji będzie najlepszy do Twojego wnętrza.

Obrazy i plakaty

Trwałe i modne, w ramach i bez.

Fototapety ścienne

Powiększające przestrzeń. Modne.

Naklejki i dekoracje

Do ozdoby ścian i mebli.

Dekoracje i druki na szkło

Samodzielny szybki montaż.

Wybrane porady naszych stylistów i dekoratorów

dekoracje do loftów

Dekoracje do loftów

Lofty w polskich realiach nie są popularne, ale od kilkunastu lat stare budynki fabryczne, których w Polsce nie brakuje stają się przedmiotem zainteresowania architektów, adaptujących je na potrzeby galerii handlowych, centrów rozrywki, a także dostosowujących do funkcji mieszkalnych.

>>> czytaj wiecej

brozy z IKEA

Fototapety z lasami

Obraz lasu to jeden z najstarszych i zarazem najczęściej wykorzystywanych motywów graficznych, jakie pojawiały się na pierwszych fototapetach jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku. Obok tropikalnej plaży stanowił przykład wyszukanej dekoracji, na którą pozwalali sobie nieliczni z uwagi na wysokie koszty uwarunkowane możliwościami technicznymi.

>>> czytaj wiecej

brozy z IKEA

Obrazy nowoczesne

Obraz stanowi nieodłączny element wystroju wnętrz już od wielu stuleci. W różnych okresach historycznych przechodził on wzloty i upadki będąc albo bardzo powszechnym, albo wykorzystywanym sporadycznie, jednak nie ma takiej epoki od czasów średniowiecza, w której oprawiane w ramy twory artystów nie pojawiałyby się w aranżacjach.

>>> czytaj wiecej

brozy z IKEA

Drzewo genealogiczne

Uwiecznianie rodzinnych uroczystości oraz ważnych wydarzeń, do których zaliczają się zarówno komunie, jubileusze czy wesela, jak i zwyczajne codzienne wydarzenia jest powszechnie propagowane przez znaczną część społeczeństwa.

>>> czytaj wiecej